بهشت، ارزش فرش قدمهای تو را ندرد...

دارم دیوونه میشم، صداش تو گوشم طنین انداز و پژواک صداش منو به آسمون میبره و وقتی متوجه میشم فقط خیاله، از آسمون به زمین میکوبه.

خدایا مگه میشه یکی از همین موجودات زمینی، همین موجوداتی که بعضا به خون هم تشنه ان جامع این همه صفت خوب باشه، مهربون، فداکار، دلسوز و زحمت کش، مقاوم و صبور، با و فا و بی ریا و ...؟؟؟؟؟

میگن بهشت زیر پای مادران است و این را افتخاری برای مادران به حساب میارن ولی من میگم بهشت برای قرار گرفتن زیر پای موجودی به این خوبی باید به خودش افتخار کنه.

بدجور دلم تنگه، بغض گلومو گرفته، ذوس دارم داد بکشم و بگم به خدا حاضرم باقی زندگیم را برای چند لحظه فقط چند لحظه با تو سرکردن بدم.

شرمنده اگه ناراحت شدین، روز مادر را به همه ی مادران دنیا تبریک و تهنیت میگم.

/ 8 نظر / 32 بازدید
غریبه

خیلی قشنگ بود مخصوصا این که حرف دلت بود با احساس خاصی گفتی براوو به تو ی شیر مرد[دست].روز مادر را به مادر گلتون از طرف من تبریک عرض کنید

یار

سلام من خیلی خوب بغض های فریاد کشیده ات در این نوشته رو می فهمم ولی بدان همو که به بهانه ی تولدش این مطلب را نوشتی مادر همه ماست،وخودت میدونی که چه سختی هایی کشید. پس به او تاسی کن برادر جان!

مرد بی پایان

سلام ستار! واقعا مادر وصف نشدنی ست! میلاد تنها بهانه آفرینش مبارک[لبخند][گل]

بهمن

بسیار زیبا به راستی که یهشت باید به خودش افتخار کنه...

عسل

سلام. ببخشید بخاطر تاخیرم. مسافرت بودم.

علیرضا

مادر، ای لطیف ترین گل بوستان هستی، ای باغبان هستی من، گاهِ روییدنم باران مهربانی بودی که به آرامی سیرابم کند. گاهِ پروریدنم آغوشی گرم که بالنده ام سازد روز همه مادرهای خووووووب میارک

رضا

بگذار که بر شاخه این صبح دل آویز بنشینم و از عشق سرودی بسرایم وانگاه به صد شوق چو مرغان سبک بال پر گیرم از این بام و به سوی تو بیایم روز مادر بر فرشتگان زمینی مبارک به خاطر راه اندازی این وبلاگ تشکر